Sprzęt budowlany oferowany przez firmę Lambor

Wypożyczalnia Lambor kieruje swoją ofertę do szerokiego grona odbiorców, zainteresowanych wykorzystaniem sprzętu budowlanego wysokiej klasy. Firma świadczy usługi wynajmu i sprzedaży między innymi dźwigów, żurawi oraz wind osobowych i towarowych. Klienci mogą liczyć również na fachowe doradztwo i profesjonalny serwis, dzięki czemu otrzymają pełną pomoc w planowaniu określonej inwestycji budowlanej oraz uzyskają gwarancję obsługi technicznej ze strony wypożyczalni.

Sprzęt budowlany w wypożyczalni Lambor

Krakowska wypożyczalnia sprzętu budowlanego Lambor działa na rynku żurawi wieżowych już od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Przez ten czas zdołała przekształcić się w jedną z najsprawniej funkcjonujących firm tego typu w Polsce. Obsługa klientów prowadzona jest bezpośrednio w krakowskim biurze, a także osobnej filii Lambor zlokalizowanej w Warszawie. Aktualnie wypożyczalnia dysponuje ponad pięćdziesięcioma jednostkami żurawi wieżowych, z czego większość stanowią górno-obrotowe modele marki Peiner oraz nowoczesne maszyny marki Liebherr z serii EC-B. We własnej flocie firmy znaleźć można wielofunkcyjne żurawie górno-obrotowe z maksymalną długością wysięgnika od 45 do 60 metrów, a także z całkowitymi udźwigami od 5 do 12,5 tony. Lambor oferuje swoim odbiorcom również znacznie większe maszyny, które mogą być dostarczane klientom dzięki stałej współpracy z różnymi firmami zachodnioeuropejskimi. Na polskim rynku pojawiły się w ten sposób między innymi żurawie typu Liebherr 450C oraz Peiner SK315 i SK415. Zobacz ofertę Lambor.

 

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Oferująca profesjonalny sprzęt budowlany firma Lambor zajmuje się także sprzedażą żurawi wieżowych – zarówno nowych, jak i używanych. Usługi te są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, oczekujących ponadstandardowych wysokości podnoszenia, nietypowych miejsc posadowienia czy też konieczności klatkowania żurawia w trakcie budowy lub kotwienia go do budynku. Oferowane dźwigi budolwane wyposażane są w odpowiedni osprzęt, pozwalający na swobodne posadowienie na torowisku. Część znajdujących się w ofercie Lambor żurawi to modele dolno-obrotowe marki Peiner, pozwalające na przeprowadzenie szybkiego montażu. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się realizacją zadań związanych z budownictwem drogowym. Znajdują zastosowanie na przykład przy budowie mostów, wiaduktów oraz wielu innych obiektów infrastruktury. Ich wykorzystanie znacząco przyspiesza realizację prac, a także obniża koszty inwestycji