Koniec dofinansowania a rynek nieruchomości

Pomimo faktu, że 2018 rok będzie ostatnim w którym będzie można uzyskać dofinansowanie z rządowego programu mieszkanie dla młodych, to rynek nieruchomości wziąć przeżywa spore ożywienie. Ma na to wpływ kilka czynników, między innymi wciąż niskie stopy procentowe utrzymywane przed Radę Polityki Pieniężnej. To zdecydowanie ułatwia dostęp do środków na pozyskanie kredytu hipotecznego, chociaż trzeba pamiętać, że stopy procentowe mogą zawsze wzrosnąć co wiąże się z ryzykiem wzrostu oprocentowania kredytów. Jednak w obliczu stabilizacji gospodarski, rynku pracy dla pracownika, sporo osób decyduje się poszukać swoje wymarzone pierwsze mieszkanie.

Nieruchomości możemy nabyć na rynku wtórnym, co wiąże się często z gruntownymi remontami naszych mieszkań, co się skomplikuje przy próbie uzyskania dofinansowania w ramach programu mieszkanie dla młodych, ponieważ nie finansuje on remontów, tylko możemy uzyskać dopłatę na samo nabycie nieruchomości. Rozwiązaniem jest nowe mieszkania w Krakowie, gdzie jak nas zapewniał deweloper z Krakowa można wliczyć remont nowej nieruchomości do ceny za metr kwadratowy do ułatwi nam uzyskanie dopłaty. To bardzo dobre rozwiązanie pozwalające nam cieszyć się swoim wymarzonym mieszkaniem wraz z urządzeniem go według swoich potrzeb.

Więcej na temat nieruchomości w Krakowie szukaj na http://nieruchomosciwkrakowie.pl/

Nowe mieszkania w Krakowie to bogata oferta jeśli chodzi o bloki, nowoczesne apartamentowce lub domki jednorodzinne budowane w stylu angielskich przedmieść – szeregowo. Deweloper z Krakowa informował nas, że najczęściej kupowanymi mieszkaniami są te o metrażu między siedemdziesiąt, a sto metrów z tarasami o przestrzeni kilku metrów. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dzieckiem, lub planujących posiadać więcej niż jedno dziecko. Często deklarując wcześniej nabycie nieruchomości, możemy wybrać kilka wariantów układu mieszkania. Taka dowolność oddaje dobrze charakter oczekiwań jakie mają klienci, na nowe mieszkania w Krakowie. Wydaje się, że rynek będzie sukcesywnie się rozwijał, a dostęp do kredytów nie zostanie ograniczony podwyżką stóp procentowych.